• Podporené projekty

• Neleňme, zeleňme

• Grantový program občianskeho združenia Spectra výzva Elite 2015.

Projektom  "Neleňme, zeleňme" sme v materskej škole pozdvihli tri oblasti:

1. výsadbou rastlín, krov a stromov sme estetickcy skultivovali školské prostredie
        2. nasadené byliny a dreviny využívame v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu
        3. okrem estetickej funkcie chceme docieliť sj užitkovosť ovocných stromov

Projek má inšpirovať deti k úcte a k citlivému vnímaniu životného prostredia.

• Bylinková záh(r)ada

• Grantový program Nadácie Orange, výzva pre rok 2014.

Hlavným cieľom projektu bolo vybudovanie bylinkovej záhradky. Rozvoj kladného vzťahu k prírode, spoznávanie rastlín a starostlivosť o ne.

• Športujme pre radosť

• Grantový program občianskeho združenia Spectra výzva Elite 2014.

Hlavným cieľom projektu bolo vybudovanie multifunkčného ihriska v areali MŠ rámci školského vzdelávacieho programu Štvorlístok realizuje MŠ interný projekt Sme zdravé a šťasné deti. Ten je zameraný na rozvoj pohybových zručností detí. Predkladaný projekt korešponduje s výchovno-vzdelávacími cieľmi tohoto programu.
        Rozvijanie telesnej kultúry u najmenších detí považujeme za správny krok pre podporovanie ich zdravého životného štýlu. Multifunkčné ihrisko je priestor pre pohyb detí, jeho multifunkčnosť znamená mnohostranné využitie pre rôzne loptové a kolektívne hry, súťaže a pod.